filiżanki ambition

Pomysły prezentów dla Młodej Pary

Ślub stanowi często początek wspólnej drogi życia. Nowożeńcy od razu po ślubie wprowadzają się do nieurządzonego jeszcze w pełni mieszkania czy domu. Jako ich goście weselni, pomóżmy w skompletowaniu potrzebnych elementów wyposażenia.

LISTA PREZENTÓW, Z KTÓRYCH UCIESZĄ SIĘ PAŃSTWO MŁODZI

filiżanki ambition1. Zastawa stołowa Ambition- nic nie cieszy tak, jak ponadczasowe tzw. komplety obiadowe; prostota, oraz klasyczny wygląd sprawiają, że dopasują się one do każdego wnętrza i będą cieszyć oko obdarowanych przez wiele lat

2. Sprzęt AGD- decydując się na zakup np. blendera, czy mikrofalówki skontaktujmy się z innymi zaproszonymi gośćmi- warto, zakupić produkty pochodzące z jednej serii, by w kuchni nie tworzył się nieład

3. Książki i wino- coraz częściej państwo młodzi życzą sobie, by zamiast kwiatów podarować im drobne upominki- dobre wino, czy książka to świetny pomysł na dopełnienie głównego prezentu.

Zakup zastawy stołowej w dzisiejszych czasach może być dość problematyczny. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że nie chcemy wybierać na chybił trafił. Porcelana Ambition to dobry wybór nie tylko na prezent ślubny, ale również inwestycję w codzienność. Jej trwałość, oraz opływowy kształt sprawia, że jest pełni ona nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną.

Jednym z flagowych produktów są filiżanki Ambition. Pojedyncze egzemplarze stanowią małe dzieła sztuki, z których każda wypijana kawa wydaje się napojem bogów.