filiżanki villeroy&boch

Ponadczasowa tradycja

Kiedy szukamy zastawy do domu, warto sięgnąć po sprawdzonych producentów. Od płytek ceramicznych na Titanicu i nowojorskim tunelu Holland oraz w Moskiewskim Teatrze Bolszoj do niestandardowych zastaw stołowych w luksusowych pociągach Orient Express i stoliku papieża w Watykanie, Villeroy&Boch pozostawił swój ślad w historii. Od pokoleń ta zastawa stołowa uświetniała stoły członków rodziny królewskiej i była podstawową zastawą renomowanych hoteli i restauracji na każdym kontynencie.

Dzisiaj filiżanki Villeroy&Boch oraz inne elementy zastawy zobaczyć można w popularnych programach i filmach, takich jak House of Cards, American Horror Story, Ocean’s Eleven, The Stu Foot Journey i wielu innych.

Porcelana Villeroy&Boch w domu

Spożywanie posiłków z bliskimi, niezależnie czy jest to zwyczajny obiad, czy uroczysta kolacja, jest odświętną tradycją, która napawa dumą każdą rodzinę. Niezależnie od tego, czy w swoim domu kierujemy się w stronę nowoczesnego minimalistycznego wyglądu, preferujemy elegancki charakter, czy też chcemy klasycznej tradycyjnej estetyki, produkty Villeroy&Boch z pewnością dopełnią styl życia każdej rodziny. Jest to marka o długiej historii oraz najwyższej jakości europejskiej.